Glas o lepotah Škofjeloškega se je razširil po Sloveniji!
04. avgusta 2021
"
Škofjeloško so v juliju obiskale štiri novinarske ekipe.
"
V mesecu juliju so nas obiskale kar štiri novinarske ekipe, ki so glas o lepotah Škofjeloškega in neskončno zgodbah, ki jih območje ponuja, razširile po Sloveniji, pa tudi izven naših meja.
Obiskala nas je ekipa 24UR, ki je bila nad Škofjeloškim očarana. Pravijo, da komaj čakajo, da se vrnejo. Objava na: https://bit.ly/3ikfnCP
Kmalu zatem je sledila objava na programu Kanal A, kjer so znova občudovali naše kraje. Objava na: https://bit.ly/2TTemZ6
Na svojem popotovanju po najbolj zanimivih krajih Slovenije, se je oglasila ekipa Radia 1 in bila navdušena.
V okviru cikla prispevkov Mesto na dan, nas je naša someščanka in voditeljica Monika Tavčar, predstavila v oddaji DOBRO JUTRO na RTV Slovenija. Objava na: https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174790740?s=tv