Izbirate poslovna darila? Želite poudariti lokalni izvor in tradicijo, obenem pa navdušiti še za kuharsko ustvarjanje?

14. novembra 2025
"
Predlagamo vam nove darilne pakete blagovne znamke Babica in Dedek. Zakaj?
"

Omenjena blagovna znamka povezuje najrazličnejše ponudnike s Škofjeloškega, ki z uporabo lokalnih surovin in tradicionalnih postopkov predelave izdelujejo izdelke visoke kakovosti.

Nekateri od teh sooblikujejo tudi letošnje darilne pakete – na voljo so 3 različni paketi z osnovnimi lokalnimi sestavinami za pripravo treh jedi, za lačne ali sladkosnede:

Vsak paket vključuje tudi recept, da bo priprava še bolj preprosta in jed iz kakovostnih sestavin še bolj vabljiva.

Paketi, ki so lahko tudi lepo poslovno darilo ali darilo za vaše bližnje, so na voljo na več izbranih lokacijah: v Razvojni agenciji Sora, v TIC Škofja Loka in na drugih priljubljenih turističnih točkah v okolici. Cene paketov se gibljejo od 12 do 16 EUR.

Dodatne informacije: kristina.miklavcic@ra-sora.si, 040 769 527.

Deli na socialna omrežja

Bližnjice do pomembnih vsebin

Prijavi se na E-novice

S prijavo boste redno prejemali obvestila o novih razvojnih vsebinah na Razvojni agenciji Sora

S posredovanjem svojega e-naslova se strinjam z uporabo mojih podatkov za namene obveščanja.